Gjendet e vetvarur 62 vjeçarja ne kasolle te bagetive

Fier – Nje grua eshte gjendur e vetvarur ne kasolle te bagetive prej familjareve te saj.


Esma Shabani 62 vjece eshte vetvarur ne kasolle te bagetive ne Sektor Seman. Nuk dihen motivet pse e cuan 62 vjecaren ne kete akt. Policia ne vendgjatje te zbardhi arsyet pse 62 vjecarja keeu aktin e vervarjes

Policia

Sot rreth orës16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier, dyshohet se është vetëvarur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja E.Sh, 57 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje