Kim bën superparaqitje në “People’s Choice”

Kim Kardashian është paraqitur me një fustan si në ngjyrë të gjarprit pasi që ka shtuar pak peshë, kurse i është bashkuar motrave të saj Kourtney dhe Khloe në “People’s Choice”

“Keeping Up With The Kardashians” ka fituar çmimin për reality shoun më të mirë për vitin 2019.

Ata kanë mposhtur “Love & Hip Hop: Atlanta”, “The Real Housewives of Atlanta”, “The Real Houseëives of Beverly Hills”, “Queer Eye”, “Bachelor in Paradise”, “Vanderpump Rules” dhe “Jersey Shore: Family Vacation”.

Nëna e katër fëmijëve Kim, ka tërhequr vërejtjen pas paraqitjes së saj në një fustan të punuar nga Versace.

E kjo paraqitje e Kim është vlerësuar shumë interesante nga ylli i emisioneve reality.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje