Xhensila Myrtezaj plot formë dhe stil siç nuk e keni parë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është paraqitur plot stil në një fotografi që ka postuar në rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila sapo ka lansuar këngën “Paris”, e cila shpejt është bërë një hit në rrjetet sociale, është shfaqur me një fustan të zi të shkurtër.

Pas postimit të fotos, Xhensila ka marrë mijëra “like” dhe komente nga fansat e saj.

Kujtojmë që Xhensila ishte ftuar mbrëmë në një emision në Shqipëri, ku foli edhe për lidhjen e saj me besim dhe të qenit nënë e Ajkës.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje