2019/ Palltot më të mira të dimrit për femra

HERMES, agjensi udhëtimi

Me stinën e dimrit që çdo ditë po afrohet më shumë, gjetja e një palltoje të qëndrueshme për dimër e cila ju mban të ngrohtë padyshim se është në listën e prioriteteve tuaja – dhe nëse nuk është, duhet të bëhet!

Xhaketat e holla mund t’ju ndihmojnë ta tejkaloni vjeshtën, por posa temperaturat të fillojnë të bien më shumë, normalisht se nuk dëshironi të jeni jashtë pa rroba të ngrohta, transmeton Telegrafi.

Kur e zgjedhni pallton e dimrit nuk duhet t’i shikoni vetëm opsionet e lezetshme, por edhe ato të rehatshme dhe të ngrohta.

Megjithatë, përderisa ka mijëra xhaketa të dimrit në dyqane, shumica prej tyre mund të mos jenë aq të ngrohta sa pretendojnë ose mund të mos jenë të qëndrueshme ndaj motit.

Prandaj, më poshtë ju sjellim disa prej xhaketave më të mira të dimrit për femra.

Vlen të ceket se kjo listë është votuar nga shumë konsumatorë. 

Hits: 69

Be the first to comment

Lini një Përgjigje