Ja kryebashkiaku i Shqipërisë mesme dhe të jugut që pi kokainë

Deputeti Lefter Maliqi e akuzoi sot kryeministrin Rama për lidhje të pazgjidhshme me krimin.

Ai shkoi më tej kur denoncoi se në krye të një bashkie kemi një përdorues droge.

“Më vjen keq që ky kryeministër i sëmurë nuk heq dorë për tu takuar me kriminelë. E mbushi parlamentin me kriminelë.

Kemi kryebashkiakë kriminelë. Dy ikën. I treti është i Vaut të Dejës. I katërti po jua them ju, një pjesë e medias e dinë. Do të dalë shpejt, nëse nuk del ka ndërhyrje. Është i tillë që thith mall, kryetar bashkie në Shqipërinë e mesme dhe të jugut, kokainë. E di se e kam burim të sigurt.

Ky ka vetëm një meritë, mashtrimin”, tha Maliqi.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje