Rita Ora bën ‘dasëm’ për Halloween

Rita Ora kujdeset që në secilën festë të ‘Halloween’ të befasoj me dukjen e saj, e këtë e arrin gjithmonë me shumë suksese.

Derisa vitin e kaluar u transformuar nga një femër në mashkull duke emituar mikun e saj, reperin Post Malone, këtë herë kishte diçka të frikshme në mëndje.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare u shëndërrua në ‘nuse të përgjakshme’ për natën e 31 tetorit.

Vello të bardhë të kombinuar me çizme dhe dorëza të gjata në formë skeleti, flokë gri dhe grim të bardhë në fytyrën 28 vjeçarja kompletoj dukjen me sy dhe fytyrë të përgjakur, teksa mbante në dorë trëndafila të kuq.

“E lumtur që ju të gjithë morët pjesë në dasmën time të përgjakshme, derisa vdekja të na ndaj dhe të gjitha këto, blah, blah, blah”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve që padyshim dukej tmerruese dhe çdo herë ia arrin qëllimeve të saj.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje