Vetvaret 16 vjeçari, mister shkaqet

Fier – Nje 16 vjecar Gj T i ka dhene fund jetes duke u vetvarur ne ambientet e baneses se tij ne fshatin Verri te njesise administrative Mbrostar bashkia Fier.

16 vjecari ka kryer aktin duke lene mister shkaqet. Trupini tij eshte gjetur nga faniljaret ne kasollen e ambienteve te baneaes ku jetonin. Ne trup nuk i jane gjetur shenja dhune. Trupi i pa jete i tij eshte derguar fillimishte ne spital e me pas ne morg.

Policia ka shkur ne vendin e ngjarjes ku po kryen veprimet proceduariale sikunder ka marr ne pyetje familjaret nese ka pasur zenke mes tyre ditet e fundit.

Sot rreth orës 16:30, dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar jetë një shtetas 16-vjeçar nga fshati Verri, Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje