Fund tetori, qytetarët i drejtohen detit (foto e video)

Vlorë – Edhe pse jemi në stinën e vjeshtës, në fund të muajit tetor moti ka qënë i ngrohtë.

Nuk kanë qënë të pakta familjet fierake dhe vlonjate por edhe nga qytete të ndryshme që mesditën e stome i janë drejtuar bregdetit të Vlorës dhe Zvërnecit jo vetëm për të drekuar prodhimet e freskëta të detit por edhe ujin e detit i cili ka qënë shumë i mirë, det pa dallgë dhe ujë i ngrohtë.

Shikoni fotot dhe videot

Be the first to comment

Lini një Përgjigje