Aksidenti/ Makina përplas kalimtarin në qëndër të qytetit (foto e video)

Lushnje – Nje aksident ka ndodhur kete mbremje ne rrugen kryesore te qytetit te Lushnjes. Nje mjet tip “toyota yaris” e drejtuar nga nje shtetase 50 vjecare ka aksodentuar shtetasin Qani Çela.

Perplasja ka qene e forte teksa Çela kalonte nga njera ane e rruges ne tjetren. I plagosuri menjehere eshte derguar ne spitalin “Ihsan Çabej “ dhe mjeket konfirmojne se eshte jashte rrezikut per jeten.

Policia ne vendngjarje po kryen ekspertizen per te zbardhur aksodentin nderkohe qe po lehteson dhe levizjen e mjeteve ne kete ore piku.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje