Bleona Qerreti: Ja kush mi bën fotot në shtrat

Bleona tregon me krenari se fotot e zhveshura mbi krevat ia bën e ëma.

Këngëtarja Bleona Qereti nuk heq dorë nga pozat provokative dhe veshjet tejet seksi që i nxjerrin në pah format trupore.

Së fundmi në Instagram, Bleona ka postuar disa foto nga një fotosesion teksa duhet e veshur vetëm me të brendshme, e shtrirë mbi krevat. Krahas fotos, Bleona shkruan se fotoja që kishte postuar ishte shkrepur në prapaskenë nga nëna e saj, Oli.

“Fotoja e parë është bërë me iPhone nga mami im Oli Qereti, rrëshqisni majtas për të parë foton e shkrepur nga profesionisti dhe më thoni a shihni ndonjë diferencë,”-shkruan Bleona.

Shqiptarja prej kohësh jeton në Amerikë, ku edhe ka vendosur që të ndjekë karrierën muzikore pas disa viteve shumë të suksesshme në Shqipëri.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje