Prangoset shefi komisariatit në Tiranë

Një operacion antidrogë i shtrirë në të gjithë vendin ka vënë në pranga sot Dilaver Kalaj, shef objektesh në komisariatin numër 1 në Tiranë.

Mësohet se policia i është vënë në ndjekje prej Kakavijës deri në Tiranë kur po kthehej. Arrestimi është bërë në shtëpi.

Kalajt, i janë gjetur në banesë një disa armë pa leje dhe fisheke.

Vijon….

Be the first to comment

Lini një Përgjigje