Peshkaqeni 500 kilogram bie në rrjetat e peshkatarëve (foto e video)

Peshkaqeni i konsideruar i rrezikshëm i llojit tigër ka rënë në rrjetat e peshaktarëve së bashku me 15 këlyshë.

Eshtë kapur në ujrat e Adriatikut nga peshkarexha Meduza ne thellesi afër 170 m dhe është i lloit tiger afersisht 500 kg.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje