Hidhet nga ballkoni një 70- vjeçare në Selenicë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Mbrëmjen e sotme një 70- vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës.

Sipas policisë ajo ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

“Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj (kati II) 70 vjeçaria S.N, e cila u dërgua në Spitalin Rajonal në gjendje të rëndë shëndetësore”, raporton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje