Policia greke zbulon dhe godet tjetër linjë trafiku të drogës

Greqi – Autoritetet policore ne Greqi kane goditur nje linje te trafikut te marijuanes, heroines dhe kokaines nga Shqiperia. Pjese e grupit 6 shqiptare dhe 1 grek te moshes 19-49 vjec, nga te cilet jane arrestuar vetem 5 mes te cileve dhe kreu i grupit, shqiptar 41-vjec.

Operacioni eshte kryer ne Selanik. Jane sekuestruar:

9 kg 145 gram marijuane
6 kg 306 gram heroine
94 gram kokaine
2 kg 180 gram perzieres
1 pistolete me kreher me 7 fisheke
5 fisheke
1 peshore
4500 euro
Disa celulare

Be the first to comment

Lini një Përgjigje