Noka/ Hahn me Soros: A nuk ishte ky që tha vjet që negotiatat u hapën?!

Në një status ne Facebook, ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me një të vertetë. “Kam shumë besim që vendet anëtare të Bashkimit Evropian do të japin dritën jeshile në tetor për Maqedoninë e Veriut, por edhe për Shqipërinë, për hapjen e negociatave të anëtarësimit” tha Hahn. Por sot ndryshoi mendje duke then se nese nuk hapen faji nuk eshte i Rames…

Postimi i Plote: “Po ky z.Hahn a ishte ai qe erdhi vjet e na tha se u hapen negociatat dhe merita eshte e Rames dhe na hapi shampanjen dhe na uroi…???? A eshte i njejti ky qe na thote sot qe po su hapen negociatat nuk eshte faji i Rames?? Cilin Hahn te besojme??

Be the first to comment

Lini një Përgjigje