Murrizi darkon me Mimi Kodhelin, plasin dhe dollitë

Deputeti Myslim Murrizi dhe ish-ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli janë shfaqur duke pirë birra dhe ngrënë ushqim në një restorant në Tiranë.  Mesa duket mes dy politikanëve ka miqësi, e cila këtë herë ndarë edhe me persona të tjerë në tavolinë.

Në foton e publikuar nga Genc Sejko,  Murrizi dhe Kodheli shihen të ulur krah njëri tjetrit, dhe ndërkohë që lind pyetja natyrshëm se çfarë po festojnë vallë së bashku dy ‘rivalë’ politikë.

Por ndoshta ata i kanë hedhur pas krahëve bindjet e tyre, dhe po shijojnë një darkë fundjave, me patate, mish dhe birra. Kodheli njehet se e ka pak qef rakine pasi edhe kur ka qene ministre e mbrojtes ne Fier, me sakte ne Lalar e ka kthyer nje dolli me raki rrushi Kreshpani

Be the first to comment

Lini një Përgjigje