Këta janë thonjtë më të bukur të stinës së vjeshtës

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

E kemi thënë disa herë që manikyri French është trendi më i madh i këtij viti, por nëse dëshironi diçka më bindëse, atëherë hidhuni një sy trendeve të manikyrëve që vijnë direkt nga pasarelat e famshme të sezonit pranverë-verë 2020

Java e Modës në New York tregoi edhe një herë se manikyri French nuk ka pse të kufizohet vetëm në dizajnin e bardhë dhe rozë, pasi ka disa modele e ngjyra që mund ta bëjnë atë të duket më modern.

Megjithatë, edhe ato vajza që nuk janë aspak fanse të French-it, mund të duken trendy duke u frymëzuar nga modelet e tjera që u panë në sfilatat e prezantimit të koleksioneve të 2020-ës.

Khaite – French minimalist

Rebecca Minkoff – Një model modern perfekt për vjeshtën dhe dimrin

Kith – Një version modern i French-it

Pyer Moss – Shumëngjyrësh

Alice + Olivia – French me pika

Phillip Lim – Elegancë pa shumë përpjekje

Jeremy Scott – Thonj nostalgjikë

Prabal Gurung – Sërish French

Oscar de la Renta – French ombre

Christian Siriano – French futurist

Be the first to comment

Lini një Përgjigje