Pranga 49 vjeçarit shqiptar, kërkohej për përdhinimin e të miturës

Gtrqi – Një përdhunues për të mitur u arrestua nga policia greke në Kakavie.

Një abuzues i rrezikshëm shqiptar, i cili ishte dënuar për përdhunim dhe joshje të fëmijëve, por ende në qarkullim të lirë, u përpoq të ikte në Shqipëri, por u arrestua nga specialistë të ELAS. në Kakavi.

Shqiptari 49-vjeç u përpoq të ikte nga Greqia, por nga kontrolli i të dhënave të tij oficerët e policisë së Kontrollit të Pasaportave të Janinës zbuluan se ai ishte një i arratisur. Konkretisht, ai ishte në pritje të aktgjykimeve të Gjykatës së Apelit në Euboea, i dënuar me nëntë vjet burg dhe një muaj për përdhunime dhe joshje të fëmijëve. Edhe më herët nga Gjykata Penale e Thebës ka qenë i dënuar me dy vjet burg pwr armëmbajtje pa leje në mënyrë të vazhdueshme!

Menjëherë 49 vjecari i rrezikshëm shqiptar u arrestua dhe u dërgua në prokurorinë e Janinës, i cili urdhëroi që ai të transferohej menjëherë në burgun e Stavraki për të vuajtur dënimet e dhëna për të.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje