Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo

Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet të tipit “Ford”, gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori.

Nga fotoja e publikuar nga Vizionplus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje