Veprimi/ Bonucci me gjyqtarin kanë alarmuar Italinë

Gjesti i Rocchi me Bonuccin që akordon një faull në favor të Juventusit ka marrë vëmendjen e gjithë mediave italiane, por edhe më gjerë.

Juventusi gjithmonë është në qendër të vëmendjes për shkak të “Calciopoli” dhe tani janë vërshuar sërish pas ndeshjes në derbin e Italisë, ku “Zonja e Vjetër” fitoi 2-1]


Be the first to comment

Lini një Përgjigje