Vishni pantallona me rripa si zonjat në foto

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Në qoftë se akoma nuk i keni, është kohë e duhur që ta pasuroni gardërobën tuaj …

Këto pantallona janë praktike dhe elegante, ideale për shtatzëna, mirëpo përshtaten gjithashtu edhe me kombinimet e veshjeve “Street style”, posaçërisht kur është fjala për damat e njohura të Hollywoodit, transmeton Telegrafi.

Shumica e damave të njohura preferojnë stilin e rehatshëm të kombinimit pak më “casual”, andaj vendosin kryesisht për kombinezonet xhinse.

Kombinohen lehtë, sepse, siç e dini edhe vetë xhinset bashkojnë të pabashkuarat.

Shikoni se si damat e njohura i bartin xhinset kombinezon dhe vlerësoni cilës më mirë i përshtaten…

Jessica Alba

Gwen Stefani

Sarah Jessica Parker

Kourtney Kardashian

Alessandra Ambrosio

Heidi Klum

Liv Tayler

Be the first to comment

Lini një Përgjigje