Aksidenti, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Elbasan – Një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident në Selitë të Elbasanit.

Burime për mediat bëjnë me dije se viktima ka ndërruar jetë para se të mbërrinte në spital.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i 50-vjeçarit që ka humbur jetën apo cili ka qenë shkaku i aksidentit.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje