Bllokohet “Rruga e Kombit”, rrëshkasin dherat (fotot)

Rruga e kombit qendroj e bllokuar per rreth 30 min ne afersi te ures se zogut.

Ne fotot e siguruar nga ALB365 shihet se autostrada eshte bllokur ne te dyja anet dhe se vargu i makinave eshte mbi 3 klm.

Sipas burimeve shkak eshte bere rreshqitja e nje masivi dheut nga moti i keq.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje