Mesazhi koduar i Metës: Lajmi i mirë, po piqen shegët!

Ashtu si thuajse çdo të diel, presidenti i vendit Ilir Meta edhe sot ka zgjedhur ta kalojë në natyrë.

Përmes një fotoje në “Facebook” ku shfaqet poshtë një shege, Meta flet me kode, ndërsa shkruan; “Lajm i mirë është se të paktën shegët po piqen!”.

Kë po thumbon kreu i shtetit?! A thua shegët e Surrelit nuk po piqen dhe nuk do piqen kurrë?!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje