Arrestohet 36 vjeçari me 50 gram kokainë. (Fotot)

Sarande – Nga sherbimet policore, seksioni i krimit te organizuar ne Sarande eshte bere arrestimi ne flagrance i shtetasit me inicialet Sh. K.vjec 36 lindur ne Diber dhe banues ne Tirane.

Arrestimi i tij u be ne vendin e quajtur “Ura e Kranese”, ku 36 vjecari vinte me mjetin e tij nga Tirana per ne Sarande.

Nga kontrolli i imtesishwm i mjetit por edhe i vete persionit iu gjet nje sasi prej 50 gram kokaine, te cilen per te mos u zbuluar nga ndonje kontroll i mundshem gjate rruges e kishte fshehur ne organet e tij gjenitale.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje