Ronaldo kthehet në formacion për Juven, Berisha titullar

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe Spalit.

Pasi mungoi kundër Brescias, Cristiano Ronaldo kthehet në skuadër dhe është në 11-shen startuese, derisa për Spalin nga minuta e parë luan portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha

Për Juven startojnë edhe blerjet e reja, Rabiot dhe Ramsey.

Ndeshja zhvillohet në Juventus Stadium nga ora 15:00.

SPAL (3-5-2): Berisha; Tomovic, Vicari, Igor; Sala, Murgia, Valdifiori, Missiroli, Reca; Petagna, Moncini.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje