Neritan Ceka – Fatos Klosit: Të kam mik por kujdes me mua

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se Komisioni parlamentar Hetimor për shkarkimin e Presidenti është komisioni që i jep fund demokracisë në Shqipëri.

Ndërkohë pati edhe një përplasje me ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi.

Ceka: Për mua është një komision koti, i një parlamenti që është kot dhe me kryetar koti se ai kryetari është nga jo tryeza e Bulqizës. Më dëgjo Fatos je miku im, por mos më bëj vërejtje. Ajo tryezë e magjistricave është gjëja më e tmerrshme që kam përjetuar në këto vite. Ky është fundi i llogjikës dhe demokracisë në Shqipëri. Ne jemi në një absurditet, komentet janë të kota.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje