Vjeshtë/ Mënyrat për të kombinuar xhaketën xhins

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Xhaketa xhins është konsideruar gjithmonë si një element shumë i rëndësishëm i gardërobës së një gruaje. Sidomos në vjeshtë

Nuk ka rëndësi se ç’lloj stili është, një xhaketë xhins është një element klasik për të cilin të gjitha vajzat dhe gratë kanë nevojë.

Është një mënyrë shumë e thjeshtë, e cila ju kujton sa e thjeshtë është ta kombinoni gjithçka me një xhaketë xhins.

Sezonin e kaluar, ne kemi parë disa variante të propozuara edhe nga yjet e njohur të skenës.

Disa nga modelet më të bukura në Instagram, këtë vjeshtë vijnë me propozime të reja”, me një stil të freskët.

Këto mënyra të reja kombinimi të xhaketës tradicionale xhins me veshjet që ke në gardërobë, do të ta freskojnë pamjen dhe do të të bëjnë të ndihesh komode me veshjen gjatë sezonit të vjeshtës.

Që nga fustanet e deri te zbulimi i lëkurës, fotot e mëposhtme do t’ju frymëzojnë për të prezantuar një stil të ri.

Shikoni si janë kombinuar xhaketat xhins këtë vit:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje