Ja si do të jet aeroporti i Vlorës, foto nga projekti

Vlorë – Disa dite me pare Kryeministri Edi Rama pohoi nga qyteti bregdetar i Vlores se shume shpejt do te nisi nga ndertimi aeroporti i Vlores i cili do te jete modern por pervec se do te hapi vende te reja pune ku do te punesohen kryesishte vlonjate, do te uli ndjeshem dhe cmimin e biletave te linjave ajrore ne vend

Shikoni fotot

Be the first to comment

Lini një Përgjigje