PSG mund Realin, Juve barazon ndaj Atleticos …

Paris Saint-Germain e ka turpëruar 3:0 Real Madridin, përkundër se i mungoi Neymar, Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani. Juventusi e çoi dëm një epërsi prej dy golave kundër Atletico Madridit në Wanda Metropolitano për të barazuar 2:2. Bayern Munich dhe Manchester City fituan siç pritej ndaj Crvena Zvezdës dhe Shakhtar Donetsk, përkatësisht.

Dinamo Zagreb ka turpëruar 4-0 Atalantën në Kroaci ndërsa Manchester City ka fituar lehtësisht 0-3 në Ukrainë ndaj Shakhtar Donetsk.
Bayern Munich ka fituar lehtësisht 3-0 ndaj serbëve të Crvena Zvezda.
Nuk duhet harruar supriza e mbrëmjes, pikërisht humbja e Bayern Leverkusen 1-2 në Gjermani ndaj Lokomotiv Moscow.
Champions League rikthehet në datat 1-2 Tetor sërish me ndeshje emocionuese e gola të shumtë.

ALB365/ Hilmi Saliu

Be the first to comment

Lini një Përgjigje