Masakër në Prishtinë me 4 viktima

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Kosovë – Arrestohet një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së rëndë të ndodhur para pak minutash në Prishtinë. Personi në fjalë është arrestuar nga një punonjës policie civil i ndodhur në vendngjarje.

Besohet se i arrestuari ishte personi që ka qëlluar me kallashnikov. Ndërkohë policia ka rrethuar vendgjarjen dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve…

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës. Raportohet për katër viktima. Në fotografitë që ka siguruar Express shihen viktimat të shtrirë në afërsi të një objekti. Në vend të ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia. Deri më tani nuk dihet motivi i kësaj vrasjeje.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje