Edi Rama nis punë të re si aktor (foto e video)

Ermal Mamaqi prej disa kohësh ka lajmëruar se po punon për projektin e tij të ri: një film komedi me titullin “I love Tropoja”. Pjesë e tij janë aktorë të skenës shqiptare, si dhe Enca e cila e ka eksperiencën e saj të parë në aktrim.

Por nga fotot dhe videot e xhirimeve që janë publikuar duket se do të kemi dhe një aktor tjetër, vetë kryeministrin Edi Rama. Në rrjet po qarkullojnë këto dy foto:

View this post on Instagram

I ❤ Tropoja. Dita fundit e xhirimit.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Be the first to comment

Lini një Përgjigje