Aksidenti në Greqi, vdes një shqiptar, një tjetër plagoset

Një 31-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident automobilistik, ndërsa ka mbetur i plagosur një 44-vjeçar, po me orgjinë shqiptare.

Aksidenti ka ndodhur në Karpathos, në orët e para të mëngjesit në kilometrin e parë të rrugës Pigadia – Aperi.

Makina me të cilën po udhëtonin dy shqiptarët në rrethana ende të paqarta doli nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Policia dhe ambulancat shkuan në vendn

Be the first to comment

Lini një Përgjigje