Zjarr në Sazan, dyshohet i qëllimshëm

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në ishullin e Sazanit.

Sipas raportimeve dyshohet se zjarri është i qëllimshëm dhe rrezikohet të digjet një pjesë e madhe e pyllit. Flakët kanë rënë në pjesën jug-lindore të ishullit. Mediat raportojnë se salla operative e zjarrfikëses është njoftuar 30 minuta më parë por e kanë të pamundur ndërhyrjen.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje