Delegacioni gjerman takon Ramën pasi ka takuar Bashën

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Kryeministri Edi Rama është takuar me nënkryetaren e Grupit Parlamentar CDU/CSU për Europën, Katja Leikert, dhe delegacionin nga Bundestag-u gjerman.

Ministrja Elisa Spiropali publikoi foton në rrjetet sociale.

Më herët delegacioni u takua edhe me kreun e PD, Lulzim Basha.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje