Arratisen nga burgu 4 persona, 2 janë shqiptarë

Greqi – Katër të burgosur të burgjeve rurale të Tyrinthit u arratisën sot në mesditë, sipas zougla.gr.

Këta janë dy shqiptarë, një maroken dhe një algjerian.

Rrethanat e arratisjes nuk janë zbuluar në këtë kohë, dhe policia ka nisur një manovrim për të gjurmuar dhe arrestuar ata.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje