9 veshje verore, jeni të ëmbla dhe të parezistueshme

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Po ju sjellin pak inspirim veror se si të visheni këtë sezon…

Fustanet valëvitës, kombinezonet, pantallonat e shkurtra dhe fanellat në kombinim me alete, sandale dhe me këpucë me taka të larta do të jenë aleatët tuaj më të mirë në ditët e ngrohta verore, transmeton Telegrafi.

Vishni rrobat tuaja verore dhe nisuni të zbuloni vendet në qytet në të cilat në tërësi do të plotësoni kënaqësinë gjatë këtij sezoni.

Në vazhdim po ju japim 9 top-veshjet në të cilat duhet të shëtisni këtë verë, por që do të dukeni të ëmbla dhe të parezistueshme.

Fanella me vija dhe pantallona të shkurtra

Fanella me supe të zbuluara dhe pantallona të gjera deri te gjunjët

Fustani valëvitës

Fanella nën fustan

Kombinezoni

Pantallona të shkurtra dhe fanella me ngjyra të njëjta

Fustani i bardhë me stoli të theksuara

Këmisha teksas + pantallona të shkurtra

Fanella dhe pantallona me të njëjtën ngjyrë

Be the first to comment

Lini një Përgjigje