Kaeburanti përfihet nga flakët në rrugë kryesore

Një karburant i ndodhur në rrugën kryesore Lezhë-Shëngjin është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Sipas burimeve nga vendngjarja raportohet se dhe një kamion është përfshirë nga flakët, të cilat vijojnë të përhapen.
Fatmirësisht deri tani nuk ka të lënduar por vetëm dëme të shumta materiale.
Menjëherë për në vendngjarje janë nisur forcat zjarrfikëse dhe policia për të bërë neutralizimin e flakëve.

ALB365/ Hilmi Saliu

Be the first to comment

Lini një Përgjigje