Aksident nē Vlorë, vdes një person

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, me pasojë vdekjen e një personi.

Mësohet se ngjarja është shënuar në qytetin bregdetar teksa një automjet ka dalë nga rruga.
Për pasojë një person ka marrë plagë të rënda dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës.
Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit për kryerjen e veprimeve të mëtejshme në lidhje me arrestimin e tij.

ALB365/ Hilmi Saliu

Be the first to comment

Lini një Përgjigje