Rozana Radi me pushime, tregon format në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, por dhe moderatore e emisionit “Boom” gjatë kësaj kohe nuk ishte mjaft e angazhuar në muzikë.

Përkundër kësaj, ajo po vazhdon t’i mbajë aktiv fansat në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe dhe video të llojllojshme.

E njëjta së fundmi po shijon disa ditë të mira pushimi, gjersa nuk heziton të sjellë imazhe atraktive e herë pas here edhe provokuese.

Rozana Radi/Instagram

Ndërkohë, biondja ka pozuar në bikini, e cila ka vënë në plan të parë linjat trupore dhe duket e mahnitshme.

Ajo është 40 vjeçe, por shquhet për format e bujshme dhe lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja.

Sa i përket projekteve muzikore, të fundit këngë që ka lansuar Rozana është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën u prezantua edhe në “Kënga Magjike 2018”. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje