Basha: ‘Të vendosur përballë së keqes’ (video)

Roskovec – Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vlerësuar degën e PD në Roskovec për punën e madhe që ka bërë në luftën përballë së keqes, siç e quan ai.

Gjatë një takimi me demokratët e kësaj qyteze, lideri i opozitës deklaroi se, ata kanë treguar vendosmëri përballë së keqes, duke mos e lejuar atë të bëjë hapa para.

Sipas Bashës, shqiptarët e bashkuar do të arrijë të ndalin përfundimisht Ramën dhe kriminelët e Rilindjes, duke kurorëzuar me fitore betejën e nisur në 16 Shkurt.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje