Aksidenti, benzi me të moshuarin përfundojnë në Gjanicë (video)

Fier – Një makinë ka rënë në lumin Gjanica të Fierit, pasi drejtuesi i saj ka dashur të parkojë. Benz-it dyshohet se nuk i kanë mbajtur frenat dhe ka rrëshqitur në një prej karpateve të betonit, të cilat janë bërë së fundmi, e ka përfunduar brenda Gjanicës.

Brenda ne makinë ndodheshin një çift bashkëshortësh të moshuar, të cilët farmirësisht nuk janë dëmtuar. Në vendngjarje ka ardhur policia dhe i është dhënë ndihmë për të dalë jashtë.

Në vendngjarje ndodhet edhe ambulanca. Të dy të moshuarit janë jashtë rrezikut për jeten. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje