Foto – Lajm/ Kur bustet e heronjëve kthehen në tabela lajmërimi

Fier – Po po, eshte me se e vertete dhe kjo ka ndodhur edhe ne Fier ku persona te pa logjikshem apo teper te “zgjuar” kane shfrytezuar bustin e patriotit Tonci Kilica dhe kane ngjitur disa lajmerime ose disa tabela formati A4 ku njoftojne se shitet nje dyqan,

Mire ata qe e vendosen nuk paten shume mend per momentin , po keta qe e pane dhe lexuan perse nuk e hoqen?!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje