Maturanti – Ministres Shahini: Je e dështuar, ke zënë vendin e dikujt që e meriton

Klevis Bame maturant nga Korca ne nje postim ne llogarine e tij ne rrjetin social facebook ne lidhje me maturantet dhe te drejtat e studimit e ka qujatur ministren e arsimit Besa Shahinin te paafte e cila ka zene vendin e dikujt qe e meriton. Bame ka pohuar se askush per askend nuk munde te cenoje te drejten e studimit.

Ja dhe postimi i tij

Askush dhe asnje nuk ka te drejte per te cenuar te drejten e studimit te maturanteve!
Z.nj Besa Shahini ju jini thjesht nje e deshtuar e cila ka zene vendin e intelektualeve qe vertet e meritojne ate post!

Shpresoj dhe uroj qe te gjithe nxenesit dhe studentet te ngrihen dhe te protestojne per te drejtat dhe lirite e tyre!

Askush nuk mund te cenoje endrren e tyre!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje