Dasëm në Roskovec, shpërthen kënga për Sali Berishën e Lulzim Bashën

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Roskovec – Me ardhjen e verës ka nisur edhe sezoni i dasmave. Në një dasëm të bërë në Roskovec, i kanë kënduar Sali Berishës dhe Lulzim Bashës.

Kënga tashmë njihet nga të gjithë e cila është e Bajram Gigollit, e cila titullohet ‘O Moj Serbi’ dhe të dëgjosh që këndohet për Berishën nuk është ndonjë e re.

Por, në Roskovec e kishin modifikuar disi dhe kishin përfshirë edhe liderin e opozitës, Lulzim Bashën.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje