Rama – Meta si “Tomy and Jerry”

Në rrjetet sociale po qarkullon një “selfie” e kryeministrit Edi Rama me Presidentin Ilir Meta. Njihet tashme “dashuria” mes dy liderve politike qe mund ti quash si “Tomy and Jerry” ose ose si ajo shprehja e vjeter popullore “jemi larg na mer malli dhe kur jemi afer zihemi”

Komentet ju takojnë juve.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje