Dajana Shabani: Pér martesén e dyté té mé vi me unazé 3 karat

Dajana Shabani prej disa kohësh wshtw nw vwmendjen e mdiave. Ajo i ka dhwnw fund martesws sw parw nga e cila ka edhe njw fwmijw dhe ka deklaruar se ka nisur njw histori tjetwr dashurie.

“Tani jam e dashuruar kështu që jam duke parë përpara. Jam e ridashuruar!”,tha ajo .

Së fundi portalet shkruajnë se moderatorja është në një lidhje me boksierin e njohur kosovar por vetë Dajana nuk e ka pranuar ende këtë lajm.

Ditën e sotme, moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët nuk kanë ngurruar ta pyesin se nëse do të shkojë nuse në Kosovë apo jo.

“A do të japë mami nuse në Kosovë?”- i shkruan një ndjekëse, ndërkohë që moderatorja ja kthen:  “30 vjeç vendos unë, jo mami”.

Gjithashtu një fans tjetër e pyet: “A do martohesh me ylli?”, dhe Dajana i përgjigjet kështu: “Kur të ulet në gjunjë, me unazë 3 karat”.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje