Duket e pabesueshme por është reale

Duket sikur realiteti është i lehtë për t’u kuptuar, por bota jonë ka ende gjëra të mrekullueshme si një karkalec rozë, një qiell jeshil, apo hapat e një dinozauri.

Është e vështirë të besosh që nuk është shaka e dikujt, apo që fotot nuk janë përpunuar.

Bright Side ka bërë një koleksion të fotove mëse të vërteta dhe që nuk kanë nevojë për Photoshop për t’ju lënë mbresë! /tch/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje