Rama shkon të votojë, skandalizon veshja

Kryeministri Edi Rama is shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama ka shkuar të hedhë votën e tij në qendrën e votimit në Surrel. Ai është shfaqur me një veshje aspak të zakontë.

Ai mban veshur xhaketë dhe një palë pantallona të shkurtra dhe çorape të ngritura afër gjurit. Gjithashtu e dhe bashkëshortja e tij ka befasur me veshjen aspak zyrtare.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje