Rama: Ishte fitorja më e vështirë, fitoi e ardhmja.

Kryeministri Edi Rama deklaroi në një konferencë urgjente deklaroi se votimet e sotme ishin një përplasje historike mes të shkuarës dhe të ardhmes.
“Sot ishte një ditë mes harbutërisë dhe kulturës. Sot fitoi Shqipëria e së ardhmes”,-tha Edi Rama.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje